19.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

LDK dhe AKR do të bisedojnë për koalicion parazgjedhor!?

pacolli mustafaBurime të Telegrafit nga AKR bëjnë të ditur se sot do të takohen kreu i LDK-së, Isa Mustafa, dhe lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli.

Sipas informatave, takimi do të zhvillohet në ora 21:00, në shtëpinë e Pacollit, ndërsa arsyeja e takimit është negocimi i një koalicioni parazgjedhor.

“Qëndrimet janë përafruar”, thotë burimi.

Më Shumë

21 vite burgim ndaj të akuzuarit për vrasjen axhës së tij në Kijevë të Malishevës

Gjykata Themelore në Gjakovë ka shpallur aktgjykim dënues kundër të akuzuarit B.B., për veprën penale, “Vrasje e rëndë” dhe “Mbajtja në pronësi, kontroll ose...

Ishte duke punuar në arën e tij në Rahovec, has në një granatë dore të pashpërthyer

Një burrë ka raportuar se ka gjetur një granatë dore të pashpërthyer, derisa ishte duke punuar në arën e tij në Rahovec.   Ndërkaq, njësit policore...

Lajmet e Fundit