22.8 C
Prizren
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

Narqize Arënliu- Hoxhaj merr detyrën e drejtoreshës së Spitalit të Prizrenit

Narqize Arënliu- Hoxhaj ka marrë sot zyrtarisht detyrën e Drejtoreshës së Spitalit të Përgjithshëm në Prizren.

“Spitali i Përgjithshëm në Prizren, prej sot, udhëhiqet nga Dr. Narqize Arënliu-Hoxhaj. Doktorreshës i urojmê punë të mbarë dhe suksese në detyrën e re!”, njofton Spitali i Prizrenit./ PrizrenPress.com

Më Shumë

Lajmet e Fundit