18.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Ndahet aktorja, i shoqi e tradhtonte me masazhatoren e ‘treshes’

Paula PattonPaula Patton është ndarë me bashkeshortin e saj këngëtarin Robin Thicke sepse pretendon se ai kishte një marrëdhënie me një grua tjetër me të cilën cifti kishte pasur një marrëdhënie “treshe”.

Sipas revistës ‘Star’, Paula dhe Robin kishin pasur një marrëdhënie konsensuale me nje masazhatore për dy vjet.
Por Kur Patton, 38 vjeç kuptoi se i shoqi dhe gruaja tjetër, e cila quhet Jasmine, kishin një marrëdhënie dyshe mes tyre të fshehtë nga ajo, aktorja kërkoi divorcin.
Cifti u nda në muajin shkurt por vetëm këto ditë u zbulua shkaku i vërtetë, që paska qenë masazhatorja e treshes.

Më Shumë

Mbi 2 mijë gjoba të shqiptuara për 24 orë në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë, policia ka shqiptar gjithsej 2146 gjoba trafiku.Kështu bëhet e ditur nga raporti i policisë. Ndërkaq në raportin 24...

Policia në Prizren realizoi 71 urdhëresa të gjykatave për vepra penale në katër ditët e fundit

Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren, në vijim të zbatimit të planit operativ të autoriteteve gjyqësore, raporton se gjatë periudhës kohore 13.05.2024 deri me...

Lajmet e Fundit