19.8 C
Prizren
E martë, 21 Maj, 2024

Aksident në Rahovec, futet me veturë në garazh

vetura ne garazhNjë aksident ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së të enjtes në rrugën Abdullah Bugari në Rahovec, një veture me shpejtësi të madhe është futur në garazhin e pronarit Fidan Dula.

Të aksidentuarit janë nga Rahoveci, fatmirësisht në këtë aksident nuk ka të lënduar, të gjithë personat që ishin në veturë janë në gjendje të mirë shëndetësore,transmeton RahovecPress.

Kamerat e sigurisë në shtëpinë e Fidan Dulës kanë regjistruar momentin e përplasjes së veturës në garazh dhe daljes menjëherë jashtë të personave të aksidentuar në gjendje të mirë.

Më Shumë

Ndahen afro 700 mijë euro për ndërtimin e rrugës që shpie tek “Ujëvara e Mirushës”

Zëvendësministri i Infrastrukturës, Hysen Durmishi ka pritur në takim kryetarin e Malishevës, Ekrem Kastrati. Durmishi dhe Kastrati, nënshkruan memorandumin e mirëkuptimit me Komunën e Malishevës...

Tentoi t’u jap ryshfet zyrtarëve policorë, arrestohet serbi në Vërmicë

Është arrestuar një serb në Vërmicë, i cili dyshohet se gjatë kalimit në kufirin e Kosovë, ka tentuar të jap ryshfet ndaj zyrtarëve policorë. Me...

Lajmet e Fundit