7.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Ndahet nga jeta majori i Policisë së Kosovës, Sabit Kabashi

Sabit Kabashi, major i Policisë së Kosovës është ndarë nga jeta sot pas një sëmundje të rëndë.

Për vdekjen e Kabashit ka njoftuar vëllau i tij, Petrit Kabashi përmes rrjetit social Facebook.
Ndryshe, Kabashi shërbente në Njësinë e Hetimeve rajonalë të Drejtorisë së Policisë në Prizren.

Ai u nda nga jeta në moshën 42-vjeçare. Varrimi i tij do të bëhet nesër në prej 15:00, në fshatin Mohlan./Blic

Më Shumë

Kalon në Komisionin për Arsim Projektligji për Provimin e Maturës, Nagavci: Evidentohet mundësia për të kopjuar

Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se nxënësit të së njëjtës klasë do të shpërndahen në Provimin e Maturës,...

Kosova përfiton 90 milionë euro nga Banka Botërore

Ministri i Financave, Hekuran Murati dhe zëvendëspresidentja për Evropë dhe Azi Qendrore në Bankën Botërore, Antonella Bassani, kanë nënshkruar marrëveshje për financimin e politikave...

Lajmet e Fundit