22.8 C
Prizren
E martë, 16 Korrik, 2024

Ndërroi jetë Nysret Durmishi

Ka ndërruar jetë drejtori i Inspektoratit të Punës në Prizren, Nysret Durmishi.

Lajmin për vdekjen e tij e ka dhënë Zafir Berisha.

Postimi i Berishës

Prehu ne paqe miku im Nysret Durmishi
Ngushellime familjes Durmishi dhe miqeve te vertet, per humbjen e njeriut me human dhe me zemer me te madhe qe kame njohur deri me sot, njeriu i cili ishte ure per te gjithe ata qe kishin nevoj!
Do te mbetesh ne mesin e miqeve sa te jemi gjalle, njeriu i cili i perballove shume sfidave por qe nuk u nenshtrove asnjeher”, ka shkruar Berisha.

 

Më Shumë

Informim për bizneset mbi Zonën Ekonomike në Prizren

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj mori pjesë sot në takimin publik për informimin e bizneseve rreth Zonës Ekonomike, organizuar nga Drejtoria e Urbanizmit dhe...

Të dhënat e regjistrimit të popullsisë: Rajoni i Prizrenit në vitin 2024 ka 50 mijë banorë më pak se në vitin 2011

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK), të premten, ka publikuar rezultatet preliminare të regjistrimit të popullsisë, ekonomive familjare dhe banesave për vitin 2024, përfshirë...

Lajmet e Fundit