-0.2 C
Prizren
E shtunë, 28 Janar, 2023

Ndërroi jetë Nysret Durmishi

Ka ndërruar jetë drejtori i Inspektoratit të Punës në Prizren, Nysret Durmishi.

Lajmin për vdekjen e tij e ka dhënë Zafir Berisha.

Postimi i Berishës

Prehu ne paqe miku im Nysret Durmishi
Ngushellime familjes Durmishi dhe miqeve te vertet, per humbjen e njeriut me human dhe me zemer me te madhe qe kame njohur deri me sot, njeriu i cili ishte ure per te gjithe ata qe kishin nevoj!
Do te mbetesh ne mesin e miqeve sa te jemi gjalle, njeriu i cili i perballove shume sfidave por qe nuk u nenshtrove asnjeher”, ka shkruar Berisha.

 

Më Shumë

Kërcënohet kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj është kërcënuar. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë së Prizrenit, toger Shaqir Bytyqi. Sipas tij, Totaj ka marrë...

Ngjarja e rëndë: Përplaset për vdekje nga treni 15-vjeçari shqiptar në Itali

Tragjik ka rezultuar fati i një 15-vjeçari shqiptar, i cili është përplasur mbrëmë nga një tren. Ngjarja e rëndë ndodhi në stacioni hekurudhor Chiari...

Lajmet e Fundit