5.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Një i mitur në Prizren sulmohet nga disa persona

Policia e Kosovës ka njoftuar se një i mitur ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga 5,6 persona tjerë, po ashtu të mitur.

Rasti ka ndodhur të premten në ora 13:20 në Prizren.

“Viktima mashkull kosovari–i mitur, ka informuar se është sulmuar fizikisht nga 5-6 persona të mitur”, thuhet në raport.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa rasti është duke u hetuar.

Më Shumë

Pas tankeve, Ukraina kërkon edhe aeroplanë luftarakë – kush do të mund t’ua jepte dhe kush u tha “jo”?

Pritet që ministri ukrainas i Mbrojtjes të takohet sot në Paris me presidentin francez Emmanuel Macron, në kohën kur po debatohet në mesin e...

“Sekreti” i koeficientit të pagave merr fund – Qeveria Kurti do ta zbulojë në mbledhjen e nesërme

Qeveria e Republikës së Kosovës të mërkurën do ta mbajë mbledhjen e saj të radhës, e cila fillon në ora 10:00. Paparaci mëson se në...

Lajmet e Fundit