3.8 C
Prizren
E martë, 27 Shkurt, 2024

Ndërron jetë “Xhaxha Fil”

James AveryAktori i njohur i “Xhaxha Fil” në serialin e viteve 90-të “Will Princi i Belair”, James Avery ka ndërruar jetë.

Aktori 68-vjeçari ka pësuar komplikacione pas ndërthyrjes në zemër duke bërë që të ndërroj jetë gjatë mbrëmjes së ndërrimit të viteve në një spital në New York.

Kolegë aktorë, familjarë kanë shprehur në rrjete sociale ngushëllime për vdekjen e tij. Disa nga aktorët e serialit të njohur janë shprehur të pikëlluar për këtë humbje

Më Shumë

Nicole Scherzinger tregon figurën e saj të pabesueshme me bikini të zeza, gjatë pushimeve

Nicole Scherzinger tregoi figurën e saj të pabesueshme gjatë festës së saj të dytë të vitit, të shtunën, pasi nuk pati asnjë pushim në...

Totaj ka marrë pjesë në një ceremoni ku janë nënshkruar kontratat për 12 praktikantë në fushat e Dizajnit Grafik dhe Programimit

Kryetari Shaqir Totaj ka marrë pjesë sot në ceremoninën e nënshkrimit të kontratave për 12 praktikantë, të cilët do të punojnë në fushat e...

Lajmet e Fundit