18.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Në Ulqin mbytet 27 vjeçari nga Vushtrria

Ulqini-plazhiNjë i ri nga Kosova ka humbur jetën mbrëmë në detin e Ulqinit, në Plazhin e vogël të qytetit.
Gëzim Emini (27) nga Vushtrria është zhdukur dje vonë në valët e Plazhit të vogël në Ulqin, përcjellë lajmi.net, raportimet e mediave malazeze.

Trupin e tij të pajetë e kanë gjetur sot në mëngjes në Kaceme shokët e tij të punës, me të cilët kishte shkuar në pushim, nga Kosova, ka njoftuar policia e Ulqinit.

Mjekët e Urgjencës së Ulqinit dhe pse kanë dalë në vendngjarje, kanë qenë në gjendje vetëm konstatojnë vdekjen e të riut.

Më Shumë

Policia shqiptoi mbi një mijë e 900 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka bërë me dije se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1936 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore...

Haxhi Krasniqi rikthehet në ring, zbulohet kundërshtari dhe data e meçit

Boksieri kosovar, Robin Haxhi Krasniqi do të rikthehet në ring. Krasniqi për kundërshtar do ta ketë portugezin, Jorge Silva. Meçi zhvillohet me datë 4 maj në...

Lajmet e Fundit