16.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Manjola Nallbani vazhdon të jetë mjaft seksi

manjolla-55Vitet për Manjola Nallbanin duket se janë veçse numra.

Këngëtarja e njohur shqiptare ka treguar se, pavarësisht moshës, vazhdon që të jetë mjaft tërheqëse dhe seksi.

Aktualisht ajo po pushon jashtë shtetit, ndërsa nuk harron që të postojë edhe disa foto në Instagram.

Në to Manjola duket më në formë se kurrë.

Osmani takohet me shefen e MCC-së, flasin për investimin 236 milionësh

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York, ku po mbahet sesioni i 78-të i Asamblesë së Kombeve...

Moti sot me vranësira e shi të përcjellur me rrufe

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës pritet të mbajë mot me vranësira e intervale me diell. Sipas IHMK-së, vranësirat gjatë...

Lajmet e Fundit