14.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shtator, 2022

Një fotografi e rrallë e Bekim Fehmiut(Foto)

Aktori i madh shqiptar Bekim Fehmiu, vazhdon të kujtohet ndër shqiptarë jo vetëm përmes projekteve ku ai ishte pjesë por edhe përmes fotografive të ndryshme që paraqesin një copëz Bekim, shkruan KultPlus.

Së fundmi, është publikuar një fotografi kur Bekim Fehmiu ishte student. Në atë fotografi shohim një Bekim siç nuk e kemi parë më herët.

Fotografia është publikuar në Instagram nga Vingate.Abania, ndërsa KultPlus, po e sjellë sot për lexuesit e vet./ KultPlus.com

Më Shumë

Vetëvendosje sot mban zgjedhjet e brendshme

Sot do të mbahen zgjedhjet e brendshme në Lëvizjen Vetëvendosje. Qendrat e vendvotimeve do të hapen në orën 10 dhe do të mbyllen në orën...

Sot nis stina e vjeshtës

23 shtatori shënon përfundimin e stinës së verës dhe stinës së vjeshtës. Vjeshta saktësisht ka hyrë në orën 02:04 min. Institutit Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë...

Lajmet e Fundit