8.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Një vdekje dhe 23 raste pozitive me COVID-19

  • Një person ka vdekur si pasojë e infektimit me COVID-19 në Kosovë gjatë 24 orëve.

Sipas raportimit të Ministrisë së Shëndetësisë janë regjistruar edhe 23 raste pozitive me koronavirus.

Të shëruar gjatë kësaj kohe janë 137 persona.

Më Shumë

10 të vrarë në Ukrainë nga 70 raketat e lëshuara nga Rusia

Sirenat e sulmit ajror ranë në të gjithë Ukrainën dje, pasi Rusia lëshoi një breshëri sulmesh në infrastrukturën civile. Dhjetë persona u vranë dhe sulmet...

Djali rrah prindërit në Prizren

Një person është arrestuar në Prizren pasi ka shkaktuar dhunë fizike ndaj nënës dhe babait të tij. Policia njofton përmes raportit 24 orësh se viktimave...

Lajmet e Fundit