14.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shtator, 2022

Nusja me duvak hip në aeroplanin e linjës Prishtinë-Düsseldorf

Një grua me vello është parë në një aeroplan që po fluturonte nga Kosova drejt Gjermanisë.

Kjo ka ndodhur dje në aeroplanin e linjës Prishtinë-Düsseldorf.

Ajo është parë teksa qëndronte në këmbë përpara akomodimit të udhëtarëve nëpër ulëset e tyre.

Gruaja kishte po ashtu edhe flokët e rregulluara si për dasma.

Më Shumë

Ish-lojtari i Lazio-s dhe Inter-it pezullohet pasi shkeli protokollet antidoping

Reprezentuesi senegalez, Keita Balde është pezulluar deri më 5 dhjetor për shkelje të protokollit antidoping në Itali, njoftoi klubi i tij aktual Spartak Moska. “Lojtari...

Avokati i Popullit, Naim Çelaj: Grevistët e arsimit dhe qeveria janë përafruar drejt një marrëveshjeje

Avokati i Popullit, Naim Çelaj, ka thënë që grevistët e arsimit dhe qeveria janë përafruar drejt një marrëveshjeje. “Në shkresën e fundit që kam marrë...

Lajmet e Fundit