16.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Oriola vjen me një supershfaqje

Oriola Marashi e ka ‘djegur’ Instagramin me fotografitë e saj të fundit

Ajo është e njohur për paraqitjet e saj provokative në rrjetet sociale por sonte ka vendosur që të tregojë një aset që nuk e tregon shpesh.

Oriola Marashi ka treguar të pasmet e saj seksi në Instagram derisa ka pasur edhe një mesazh për lëxuesit.

“Si ja kaloni”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive të cilat i ka postuar në Instagram.

Më Shumë

Prizren/ Sulmohet fizikisht një shtetas i Shqipërisë

Një burrë nga Shqipëria ka pranuar tretman mjekësor, pasi që ishte sulmuar fizikisht nga i dyshuari nga Prizreni. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim...

Totaj pret në takim kryetarin e PRBK-së, Albert Kinolli

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, priti sot kryetarin e Partisë Rome të Bashkuar të Kosovës, Albert Kinolli, nënkryetarin e kësaj partie Rasim Krasniq dhe...

Lajmet e Fundit