19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Parashikimi i motit për sot

Gjatë ditës së sotme parashihet të ketë mos kryesisht me diell.

Sipas Prishtina Weather gjatë ditës mund të ketë vranësira kalimtare, përcjell Klankosova.tv.

Temperaturat minimale do të jenë 7  gradë Celsius, ndërkaq ato maksimalet pritet të arrijnë deri në 23 gradë Celsius.

Më Shumë

Afro 2 mijë gjoba trafiku për 24 orë në Kosovë

Policia e Kosovës për 24 orët e fundit ka shqiptuar 1 mijë e 915 gjoba trafiku. Ndërkaq në raportin e policisë, janë regjistruar edhe 18...

Ndërron jetë Metë Shatri, ish-zyrtar i Drejtorisë së Arsimit në Prizren

Ka ndërruar jetë Metë Shatri, ish-zyrtari i Drejtorisë së Arsimit në Prizren dhe anëtar i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK). Lajmi i hidhur është...

Lajmet e Fundit