19.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Kastrati merr përkrahje të madhe nga qytetarët e Malishevës

Kandidati për kryetar të Malishevës nga radhët e Nismës Socialdemokrate, Ekrem Kastrati ka zhvilluar takime të ndara më banor të fshatrave, Dragobil, Pagarushë dhe Gurishtë.

Në këto takime, Kastrati ka marrë mbështetje të madhe në garën për kryetar të kësaj komune.

Në gjithë këto takime, ai është shoqëruar nga lideri i këtij subjekti, Fatmir Limaj.

 

Ky i fundit ka falënderuar qytetarët të cilët pa dallime partiake po mbështetin masovisht, Ekrem Kastratin për kryetar të Malishevës.

 

Më Shumë

Komuna e Dragashit apelon për kujdes të shtuar lidhur me zjarret 

Drejtoria për Mbrojtje, Shpëtim dhe Shërbime Publike në Komunën e Dragashit ka kërkuar nga qytetarët e kësaj ane që të jenë të kujdesshëm me...

Dëshmitari Zyrapi thotë se ngjarja në Rahovec s’kishte të bënte me Shtabin e Përgjithshëm

Dëshmitari i 75-të i Zyrës së Prokurorit të Specializuar (ZPS), Bislim Zyrapi, edhe të mërkurën po vazhdon dëshminë në gjykimin ndaj Hashim Thaçit, Kadri...

Lajmet e Fundit