4.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Pas pozave seksi nga stadiumi, modelja e njohur tundon fansat nga dhoma e gjumit

Ish-missi i Kroacisë, Ivana Knoll, postoi një foto të këndshme para gjumit, e veshur me të brendshme të zeza.

Modelja e shumëkomentuar gjatë Botërorit 2022, shfaqi fizikun perfekt me të brendshmet e ngushta ndërsa flokët e saj të gjatë i mbulonin supin.

FOTOT/ Pas pozave seksi nga stadiumi, modelja e njohur tundon fansat nga dhoma eKnoll ishte një nga yjet e Kupës së Botës, ku fitoi mjaft ndjekës në profilin e saj në “Instagram”. Zeshkania guxoi me një sërë veshjesh magjepsëse gjatë gjithë turneut.

FOTOT/ Pas pozave seksi nga stadiumi, modelja e njohur tundon fansat nga dhoma eFOTOT/ Pas pozave seksi nga stadiumi, modelja e njohur tundon fansat nga dhoma e

Më Shumë

97 vjet nga lindja e kompozitorit dhe muzikantit Tish Daija

Më 30 janar 1926 ka lindur kompozitori dhe muzikanti shqiptar Tish Daija. Lindi në Shkodër nga një familje artizanësh. Ende pa hyrë në shkollë bëhet...

Shkencëtarët tregojnë formulën ideale për të gjetur partnerin e ëndrrave

Në vitin 1962, 2 shkencëtarë zhvilluan një formulë dashurie, e cila do të ndihmonte që çiftet të jetonin në harmoni të plotë. Formula u...

Lajmet e Fundit