4.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Po na vijnë Pink Floyd

Pink FloydPink Floyd do ta publikojnë albumin e tyre më të ri, të quajtur “The Endless River”, në tetorin e këtij viti.

Lajmi ka ardhur përmes një cicërime në Twitter të gruas së këngëtarit dhe kitaristit David Gilmour, Polly Samson, e cila është zëdhënëse e bendit.

Samson ka treguar se LP do të quhet “The Endless River” dhe në të do të shfaqen punimet e instrumentalistit Richard Wright, i cili në shtator të vitit 2008 kishte vdekur, pasi e kishte humbur betejën me kancerin, në moshën 65 vjeçare.

Më Shumë

Sulmuesi që po shkëlqen me Napolin kërcënon Romën

Nëse Napoli është realiteti më i bukur italian, por mbase edhe europian këtë sezon, atëherë ai përfaqësohet nën emrin e një bomberi, që gjithashtu...

Kështu vozit Shyhretja, pamja e saj merr vëmëndje

Këngëtarja e njohur, Shyhrete Behluli, ka posuar një fotografi duke vozitur, shkruan “Kosova Sot Online”. Këngëtarja është fotografua me një vajzë. Shyhretja në fotografi duket thjeshtë...

Lajmet e Fundit