-3.2 C
Prizren
E diel, 5 Shkurt, 2023

Modelja zvicerane, që u zhvesh për Shaqirin(Foto)

foto1_9488Një nga yjet e Botërorit këtë vit ishte edhe shqiptari Xherdan Shaqiri, ndërsa femrat e njohura dhe jo të famshme bëjnë çmos që të bien në sy në këtë Botëror.

Kështu ka ndodhur edhe me modelen e njohur zvicerane, Desiree Schermesserm.

Ajo kishte premtuar se do të zhvishej nëse Zvicra kalon në fazën e një të tetave, e në fakt e mbajti fjalën, i hoqi gati të gjitha, siç shihet edhe në foto.

shaqiri 2

Më Shumë

MASHTI rishikon udhëzimet për licencimin dhe performansën e mësimdhënësve

Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit (MASHTI), është duke i rishikuar dy udhëzime administrative që kanë të bëjnë me licencimin dhe vlerësimin e...

Sot mot me diell e vranësira, temperaturat shënojnë ngritje

Për sot parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, të cilat më të pranishme priten gjatë orëve të mëngjesit. Në ndonjë rajon mund...

Lajmet e Fundit