14.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Policia ndërhyn në një aheng familjar në Suharekë

Pavarësisht situatës alarmante me pandeminë, kosovarët po vazhdojnë të mblidhen nëpër ahengje.

Policia e Kosovës, të martën rreth orës 23:10, ka ndërhyrë në një aheng familjar në Suharekë, raporton PrizrenPress.

Policia ka njoftuar se me urdhër të prokurorit është inicuar lënda e rastit ndaj të dyshuarit, i cili kishte organizuar aheng në kundërshtim me vendimin e Qeverisë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com

Më Shumë

Mot me diell dhe vranësira për sot

Në Kosovë sot pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat parashihen të sjellin reshje shiu dhe rrufe. Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik...

Ronaldo do të kthehet në Evropë

  Ylli portugez Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet nga klubi Al-Nassr gjatë kësaj vere. Portugezi thuhet se është lodhur nga koha e tij në Arabinë Saudite...

Lajmet e Fundit