17.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shtator, 2022

Policia në Prizren sekuestron tri pistoleta

ArmaPas një bastisje në kërkim të armëve, policia në Prizren ka sekuestruar tri pistoleta. Pistoletë “Astra” model A 80, Pistoletë “Zastava” kalibri 6.35 mm si dhe një pistoletë e demoluar.

Policia nuk ka arritur ta arrestoj të dyshuarin me mbiemër Xhoxhaj pasi i njëjti nuk ndodhej në shtëpi.

Është informuar prokurori i cili ka urdhëruar që provat materiale t’i kalojnë prokurorisë për procedurë të mëtejme./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Nusja që mori 58 mijë euro për martesë tregon se çfarë i punojnë axhallarët

U bë virale martesa e vajzës së dëshmorit Besim Tiku, Ilirjana, pasi në ditën më të lumtur të jetës së saj, mori dhuratë nga...

Gruaja rrah burrin në Rahovec, ai strehohet te vëllai

Një burrë ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga gruaja e tij në Rahovec. Sipas policisë, e dyshuara ka mohuar se ka ushtruar dhunë ndaj burrit...

Lajmet e Fundit