9.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Portretet e 40 firmëtarëve të Pavarësisë

Po sjellim portretet e 40 firmëtarëve të pavarësisë, vepër e piktorit Arben Morina.

28-11-2015 08-48-00

28-11-2015 08-48-43

28-11-2015 08-49-1928-11-2015 08-49-38

28-11-2015 08-53-29

 

 

28-11-2015 08-53-47

28-11-2015 08-54-02

28-11-2015 08-54-19

28-11-2015 08-54-32

28-11-2015 08-54-47

28-11-2015 08-58-58

28-11-2015 08-59-22

28-11-2015 08-59-40

28-11-2015 08-59-58

28-11-2015 09-00-12

28-11-2015 09-00-29

28-11-2015 09-00-45

28-11-2015 09-01-02

28-11-2015 09-01-14

28-11-2015 09-01-31

28-11-2015 09-06-38

28-11-2015 09-06-54

28-11-2015 09-07-07

28-11-2015 09-07-20

28-11-2015 09-07-39

28-11-2015 09-10-28

28-11-2015 09-10-52

28-11-2015 09-11-05

28-11-2015 09-11-21

28-11-2015 09-11-37

28-11-2015 09-11-51

28-11-2015 09-12-0428-11-2015 09-12-18

28-11-2015 09-12-33

28-11-2015 09-12-46

28-11-2015 09-13-0028-11-2015 09-13-15

28-11-2015 09-13-30

28-11-2015 09-13-4528-11-2015 09-14-0328-11-2015 09-14-1628-11-2015 09-14-29

Më Shumë

5 gjërat kryesore nga takimi i Ohrit

Bashkimi Evropian e ka quajtur si shumë të suksesshëm takimin e 18 marsit në Ohër mes kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe presidentit serb,...

Aksident në Suharekë, katër të lenduar

Katër persona janë lënduar në një aksident trafiku në Suharekë. Katër persona  janë lënduar. Raporti i policisë Rr. Bigada 123, Suharekë 18.03.2023 – 11:20. Ka ndodhë një aksident...

Lajmet e Fundit