18.8 C
Prizren
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Portugezi i Wolves refuzon Arsenal-in, pret ofertën nga Barcelona

Mesfushori i skuadrës angleze, Wolves, Ruben Neves, raportohet se ka refuzuar një ofertë nga Arsenal-i.

26-vjeçari do të futet në vitin e fundit të kontratës me skuadrën e tij, gjë që ka bërë që për atë të shqyrtohen oferta për t’u shitur.

Megjithatë, thuhet se mendja e tij është Barcelona, pasi që portugezi dëshiron një lëvizje drejt kampionve në fuqi të Spanjës.

(Photo by Clive Mason/Getty Images)

Thuhet se ai i ka autorizuar menaxherët e tij që të bëjnë bisedime me skuadrën e Barcelonës që ta kryejë një transfer gjatë verës së ardhshme.

Ndryshe atij do t’i përfundonte kontrata dhe në verën e ardhshme do të bashkohej me parametra zero.

Këtë sezon Neves realizoi 40 ndeshje me skuadrën e Wolves, prej te cilave ka shënuar gjashtë gola dhe ka dhuruar një asistim.Albanian Post

Më Shumë

Nagavci paralajmëron ndërtimin e çerdheve në katër qytete, jep detaje për ndarjen e 70 bursave

Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci, ka thënë se janë në proces të ndërtimit të katër çerdheve të reja në Prizren,...

Efi: Dasma e Luizit dhe Kiarës, e nxituar!

Efi Dhedhes, që gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP” u miqësua me Kiara Titon dhe Luiz Ejllin, tregon mëndimin e saj për...

Mona Liza

Lajmet e Fundit