16.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Prizren, djali rrah babanë dhe kunatën e tij

Dje në Prizren, rreth orës 14:30, ka ndodhur një rast i rëndë, ku një person e ka sulmuar fizikisht babain dhe kunatën e tij, raporton PrizrenPress.

Policia ka njoftuar se pas sulmit viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, teksa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Prizren 13.08.2020 – 14:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait dhe kunatës së tij, që të dytë kosovar. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

26 vjet nga vdekja e Shkrelit

Azem Shkreli zë vend në krye të poezisë aktuale shqiptare. Krahas cilësisë, poezia e Shkrelit ka shënuar kthesë në rrjedhat e poezisë në Kosovë:...

Mona Liza

Enver Sulaj Një pikë ngjyrë më shumë në buzë S’të bën të lumtur As shiu s’ta fshin ngjyrën e lotit. Herë të mungon buzëqeshja Herë pikëllimi, Mona Lizë. Maj, 2023

Moti sot me diell

Lajmet e Fundit