14.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Prizren, djali rrah nënën e vet

Një person është arrestuar në Prizren, të martën rreth orës 21:17, për shkak se e kishte sulmuar fizikisht dhe kanosur nënën e tij, shkruan PrizrenPress

Sipas policisë, me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

“Prizren 06.09.2022 – 21:17. Është arrestuar i dyshuari kosovar për shkak se e kishte sulmuar fizikisht dhe kanosur nënën e tij viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë./ PrizrenPress.com

Më Shumë

Rasti “Burdushi”, eksperti financiar thotë që të hyrat nga “Western Unionin” nuk ishin në raportin final të ATK-së

Eksperti financiar, Ramadan Ferizi, ka thënë se raporti final i departamentit të hetimeve tatimore të Administratës Tatimore të Kosovës (ATK),  ka përfshirë të hyrat...

Vjeshta, stina e seksit

Vjeshta është koha më e mirë për të bërë seks. Kështu kanë thënë studiuesit. Till Roenneberg, një profesor në Institutin për Psikologjinë Mjekësore në Mynih,...

Lajmet e Fundit