25.8 C
Prizren
E hënë, 24 Qershor, 2024

Edi Rama – Rita Orës: Faleminderit kinge

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka quajtur kinge, Rita Orën.

Ai ka postuar një fotografi të këngëtares në llogarinë e tij në Facebook, me fustanin kuq e zi dhe shqiponjë të dizajnuar nga Valdrin Sahiti.

“Faleminderit kinge”, shkroi Rama.

Rita Ora performoi të martën para mijëra njerëzve në sheshin “Skenderbej” ku hyrja ishte falas. Ajo elektrizoi Tiranën me hitet e saj, njofton Klankosova.tv.

Më Shumë

Euro 2024 në raundin e fundit të grupeve: Kush duhet të bëjë çfarë për t’u kualifikuar?

Faza e grupeve për Euro 2024 po shkon drejt përmbylljes, me raundin e fundit të ndeshjeve që luhen gjatë javës dhe me ekipet që...

Kryetari i LDK-së në Prizren nderon familjet e veprimtarëve Sali Gashi dhe Asllan Martinajt

Kryetari i LDK-së në Prizren, Driton Selmanaj, ka vizituar familjet e Sali Gashit dhe Asllan Martinajt për të nderuar kontributin e tyre të madh...

Lajmet e Fundit