24.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Prizren, e hutoi dhe pastaj i vodhi çantën e krahut

Një grua ka raportuar se raportuar se deri sa ishte duke ecur rrugës nga një veturë ka dalë një person i cili fillimisht e ka hutuar duke pyetur diçka pastaj i ka vjedhur çantën e krahut në të cilën kishte pak para, telefon dhe dokumente personale.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Sadik Rexhej” në Prizren në orën 15:30.

Rasti është duke u hetuar.

Më Shumë

Zgjedhjet presidenciale në Turqi, sot vendoset nëse Erdogan do të jetë në pushtet edhe për pesë vjet

Turqit sot po voton në një balotazh të rëndësishëm presidencial për të vendosur nëse Recep Tayyip Erdogan duhet të mbetet apo jo në pushtet...

Prizreni me pikë turistike historike

Fshati Leskovec i Prizrenit ka kohë që është zbrazur nga banorët. Ky vend nga shumë qytetarë quhet edhe Çardaku i Prizrenit, ndërsa është vend...

Lajmet e Fundit