30.8 C
Prizren
E diel, 7 Gusht, 2022

Prizren, një i mitur kanoset nga dy bashkëmoshatarë

Një i mitur kosovar në Prizren ka raportuar në Polici se është kanosur nga dy të dyshuar meshkuj kosovar po ashtu të mitur, shkruan PrizrenPress

Ngjarja ka ndodhur të dielen në rrugën “Muhamet Qami”, rreth orës 20:10.

Lidhur me rastin, Policia ka njoftuar se të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com

Më Shumë

Lajmet e Fundit