13.8 C
Prizren
E diel, 2 Prill, 2023

Prizren/ Shitblerja e diplomave, pesë persona në paraburgim (VIDEO)

Në Prizren pesë persona janë arrestuar me dyshimin e shitblerjes së diplomave shkollore e certifikata të kurseve të ndryshme.

Dy prej tyre janë kapur në flagrancë, njofton Klan Kosova.

 

 

 

Më Shumë

Sport Pagat te PSG: Mbappe i lë “targën” Messi-t dhe Neymar-it

Tashmë prej disa muajsh ka dy dosje në tryezën e Paris Saint-Germain. Kur kontratat e Lionel Messi-t dhe Sergio Ramos të skadojnë në fund...

Shkelet një femër në Prizren

Një femër është shkelur me veturë në Prizren. Ajo, ka marrë lëndime trupore. https://prizrenpress.com/asociation-loyola-gymnasium-shpall-konkurs-per-regjistrimin-e-nxenesve-te-rinj/  Rr. Bekim Berisha, Prizren 30.03.2023 – 21:40. Ka ndodhë një aksident trafiku në...

Lajmet e Fundit