20.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

PSG nuk i rinovon kontratën belgut, “buzëqesh” Mourinho

Tottenham ka nisur negociatat me Thomas Meunier. “L’Equipe” raporton klubi i Premier League është shumë i interesuar për Meunier, por 28-vjeçari preferon akoma të qëndrojë te PSG.

Megjithatë, problem mbetet kontrata, e cila skadon në qershor. Thomas Tuchel nuk është një admirues i lojtarit dhe i ka kërkuar klubit të mos i rinovojë kontratën.

Nëse Meunier largohet, PSG do të mbetet me vetëm një mbrojtës të djathtë, lojtarin e akademisë Colin Dagba. Si pasojë, braziliani Leonardo ka filluar bisedimet me lojtarin e Rennes, Hamari Traore dhe futbollistin e Lazios, Adam Marusic.

PSG nuk i rinovon kontratën belgut, “buzëqesh” Mourinho - Abc News

Më Shumë

Djali raporton në policinë e Prizrenit se i është zhdukur baba

Një person është zhdukur në fshatin Lubiqevë të Prizrenit. Rasin në polici e ka raportuar djeli i të zhdukurit. Fsh. Lubiqevë, Prizren 26.05.2026-13:30. Me 27.05.2023 një...

Haxhi Avdyli- AAK-së: A jeni në koordinim me Listën Serbe për mocionin e mosbesimit?

Deputeti i “Guxo”, Haxhi Avdyli, ka folur në lidhje me mocionin e mosbesmit iniciuar nga kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj. Ai ka pyetur Shefin e...

Lajmet e Fundit