0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Ramadan Muja, përballë qytetarëve

Ramadan Muja 2Kryetari i Prizrenit, Ramadan Muja,do të mbaje nesër takimin publik me qytetarët. Zëdhënësi i Komunës, Ymer Berisha njoftoi se takimi mbahet në në sallën e Kuvendit të Komunës në ora 11:00.

“Me 25 qershor 2014 (e mërkurë ) do të mbahet tubimi publik i Kryetarit të Komunës me qytetarët e Komunës së Prizrenit, në sallën për mbledhje të Kuvendit të Komunës, duke filluar nga ora 11:00”, njoftoi Berisha.

Në këtë takim publik kryetari Ramadan Muja, do të raportojë për punën që është bërë gjatë periudhës janar-qershor të këtij viti.

“Po ashtu drejtorët e Ekzekutivit do të informojnë rreth aktiviteteve që kanë pasur gjatë kësaj periudhe”, tha Berisha/PrizrenPress.com/

Më Shumë

Basketboll, sot zhvillohen dy super ndeshje

Sot, do të zhvillohen dy ndeshje të zjarrta në kuadër të javës së 19-të në Prince Caffe Superligën e Kosovës në basketboll. Sfida kryesore do...

Qysh mund të funksionojë Kosova me një autonomi të Veriut dhe me një Asociacion?

Ish-kryetari i Gjykatës Kushtetuese, Enver Hasani, ka thënë se nëse potencialisht kjo qeveri nuk pranon ta themelojë Asociacionin, atëherë mundësia që të shkohet në...

Lajmet e Fundit