-4.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Aniston-Theroux, shfaqen bashkë në tapetin e kuq pas 9 muajsh

Aniston-TherouxKjo pamje nuk gënjen. Jennifer Aniston dhe Justin Theroux parakaluan të hënën në tapetin e kuq pas nëntë muajsh.

Kohët e fundit kishin filluar thashethemet për një ndarje mes çiftit sepse nuk shiheshin bashkë në daljet publike. Hera e fundit kur çifti është fotografuar në tapetin e kuq ka qenë në shtator të vitit 2013 në Festivalin e Filmit në Toronto.

Aniston shoqëronte të fejuarin e saj në premierën e serive të reja “The Leftloves” që do të shfaqet së shpejti në HBO.

Shfaqja shumë e rrallë në publik së bashku kishte krijuar spekulime të vazhdueshme për një krisje në marrëdhënien e tyre, por çifti duket më i lumtur se kurrë teksa shpërndan momente romantike edhe në tapetin e kuq.

Më Shumë

Manchester United ‘përgatit’ mega-ofertën për Osimhen

Manchester United do të duhet të paguajë të paktën 90 milionë paund nëse dëshiron të nënshkruajë me sulmuesin e Napoli-t, Victor Osimhen, sipas raportimeve. United...

Reagon Veliaj: Rruga ‘Ibrahim Rugova’ s’është shkurtuar, fola me Ukën, po e planifikojmë edhe një shtatore

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka dalë me një sqarim rreth debatit që është shkaktuar dje, pas pohimeve se një rrugë që mban emrin...

Puhi

Lajmet e Fundit