25.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Ramushi menjëhere i kthehet vrapimit në Gërmi

Ramushi me AnitenMe të përfunduar zgjedhjet, Ramush Haradinaj i është kthyer rutinës së tij të vrapimit në Gërmi. Si zakonisht, sot atë e ka shoqëruar bashkëshortja, Anita

“Disa kilometra vrap ja vlen per n’majen e Germise!!!”, ka shkruar Anita në Facebook.

Më Shumë

Një i lënduar në një aksident mes dy veturave në Prizren

  Një aksident mes dy veturave ka ndodhur në Prizren, si pasojë e të cilit është lënduar një person. Policia njofton se përveç lëndimeve si pasojë...

Eurosport Italia për Shqipërinë: Skuadër ambicioze, kujdes nga Broja

'Eurosport Italia’ të martën vjen më një shkrim të gjatë për Kombëtaren shqiptare në prag të duelit me Italinë. Shqipëria dhe Italia do të ndeshen...

Lajmet e Fundit