9.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Rita Ora e zhveshur e shikon Los Angelesin

Rita Ora e zhveshur-Los AngelesKëngëtarja Rita Ora është zhveshur në majën e një ndërtese derisa Daily Mail shkruan se ajo e ka bërë si reagim-kopje ndaj Miley Cyrus e cila bëri të njëjtën gjë para pak kohësh.

Në koleksionin e fotografive është i pranishëm edhe vëllau i këngëtares me orgjinë kosovare Doni.

Më Shumë

Kapen 1,704 euro të falsifikuara në Prizren

Hetuesit policorë nga Njësia Rajonale për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit – Prizren, kanë trajtuar një informatë nën dyshimin se dy persona janë...

Fillon Kongresi i FIFA-s, FFK mbështet Infantino-n për mandatin e ri

Në Kigali të Ruandës po zhvillohet Kongresi i 73-të i FIFA-s, një eveniment i rëndësishëm për futbollin botëror. Në punimet e këtij kongresi pritet që...

Lajmet e Fundit