17.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Ronaldo nuk përmbahet: Nga 100 lajme për mua, 5 janë të vërteta! Do flas…

Shumë zhurmë rreth Cristiano Ronaldos, në lidhje me të ardhmen e tij te Manchester United. Lajme nga më të ndryshmet kanë qarkullua dhe portugezi ka bërë një paralajmërim.

Përmes rrjeteve sociale thekson se shumica e lajmeve rreth tij kanë qenë “fake” dhe se shpejti pritet të sqarojë gjithccka përmes një interviste.

“Ata do ta dinë të vërtetën pas dy javësh, kur të jap një intervistë. Mediat gënjejnë. Unë kam një koleksion në shtëpi dhe nga 100 lajme vetëm 5 janë të vërteta.

Imagjinoni si është situata. Ndiqeni këtë këshillë”, shkruan Ronaldo, i cili është nën kontratë me Manchester United dhe shumëkush ka pritur që këtë verë të ndryshonte skuadër.

Më Shumë

Krizë mbi krizë deri tek rënia e qeverisë

Krizë në arsim: Një muaj nxënësit rrinë në shtëpi. Në vend që të dialogohet 24 orë deri të gjendet zgjidhja, qeveria bënë luftë me...

Prizren/ Sulmohet fizikisht një shtetas i Shqipërisë

Një burrë nga Shqipëria ka pranuar tretman mjekësor, pasi që ishte sulmuar fizikisht nga i dyshuari nga Prizreni. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim...

Lajmet e Fundit