14.8 C
Prizren
E martë, 27 Shtator, 2022

Rrahën mes vete dy meshkuj e dy femra në Suharekë

Katër persona janë përfshirë në një rrahje në Suharekë, të mërkurën në ora 21:00.

Prej tyre, dy ishin meshkuj e dy femra.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti në procedurë të rregullt.

“Rr. Skënderbeu, Suharekë 09.08.2022-21:00. Pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti katër të dyshuar, dy meshkuj dhe dy femra kosovarë, si pasojë e kësaj të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti në procedurë të rregullt”.

Më Shumë

Prizren: Biçiklisti bie në një kanal

Një person është lënduar në Prizren. Biçiklisti kishte rënë në një kanal-vend punim të një kompanie e cila ishte duke i kryer disa punime në...

Kolona e pestë

Bejtullah KRASNIQI ``Zoti t`marroftë për ditë e nga pak e më së shumti ditën e pazarit (popullore) Gjysma e pare e shekullit XIX dhe gjysma e dytë...

Lajmet e Fundit