18.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Rrahën mes vete dy meshkuj e dy femra në Suharekë

Katër persona janë përfshirë në një rrahje në Suharekë, të mërkurën në ora 21:00.

Prej tyre, dy ishin meshkuj e dy femra.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti në procedurë të rregullt.

“Rr. Skënderbeu, Suharekë 09.08.2022-21:00. Pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti katër të dyshuar, dy meshkuj dhe dy femra kosovarë, si pasojë e kësaj të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti në procedurë të rregullt”.

Më Shumë

Dueli i tretë final mes Trepçës dhe Yllit

Trepça dhe Golden Eagle Ylli do të përballen në ndeshjen e tretë të serisë finale të play-offit në Superligën e Kosovës në basketboll. Pas dy...

Në Trepçë nuk ndriçon Ylli

Trepça ka shënuar fitore ndaj Yllit në ndeshjen e tretë finale me shifrat 85-78. Çerekun e parë e dominoi Ylli me shifrat 21-11, teksa në...

Lajmet e Fundit