10.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Rrahje në “Shatërvan” të Prizrenit

Një person ka sulmuar fizikisht dy të tjerët në “Shatërvan” të Prizreit.

Rrahja është raportuar nga policia.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht dy viktimat meshkuj K-Shqiptarë. Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, njofton PK./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Moti sot me pak vranësira dhe intervale me diell

Sot do të mbajë mot kryesisht stabil, me pak vranësira dhe intervale me diell. Sipas parashikimeve të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale të ditës...

Gjykimi për shpërthimin në Zhur, i akuzuari vendos të mbrohet në heshtje pas udhëzimit nga mbrojtësi i tij

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të martën, i akuzuari Iran Badalli, është mbrojtur në heshtje pas udhëzimit nga mbrojtësi i tij, avokat Valdrin Gashi. Avokat...

Vjedhje në Rahovec

Lajmet e Fundit