7.8 C
Prizren
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Rrahje për trafik në Prizren

Një person ka pësuar lëndime të rënda trupore pasi është sulmuar nga një tjetër si pasojë e një mosmarrëveshje në trafik.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa lidhur me rastin nuk ka të arrestuar.

Rasti është hapur si “lëndim i rëndë trupor”.

Njoftimi i plotë i policisë:

LËNDIM I RËNDË TRUPOR /Rr. Jusuf Gërvalla, Prizren 11.02.2022 – 13:30. Lëndime të rënda trupore ka pësuar viktima mashkull kosovar i cili pas një mosmarrëveshje në trafik që kishte pasur me një të dyshuar mashkull, ishte sulmuar fizikisht nga ai. Viktima është dërguar për tretman mjekësor. Nuk raportohet për të arrestuar.

Më Shumë

Një luftëtar amerikan nderohet nga presidenti Zelensky

  “Stretch”, një luftëtar amerikan që shërben në Legjionin Ndërkombëtar të Forcave të Armatosura të Ukrainës, është nderuar për shërbimet e tij në Ukrainë nga...

Pezullohet vendimi i Qeverisë për uljen e pagave të gjyqtarëve

Gjykata Themelore e Prishtinës ka pezulluar vendimin e Qeverisë për zvogëlimin e pagave të gjyqtareve dhe prokurorëve. Paparaci nga burimet  ka mësuar se vendimi nga...

Lajmet e Fundit