11.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Mars, 2023

Rrihet një i mitur në Prizren, të dyshuarit gjenden në arrati

Gjatë ditës së martë në Prizren një i mitur është sulmuar fizikisht nga tre persona të tjerë, raporton PrizrenPress

Sipas raportit 24 orësh të policisë, i mituri është rrahur nga dy meshkuj dhe një femër të mitur.

Të dyshuarit gjenden ende në arrati, derisa rasti po vazhdon të hetohet.

“Rr. Enver Hadri, Prizren, 21.09.2021 – 15:20. Viktima mashkull kosovar i mitur, ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që është sulmuar fizikisht nga dy meshkuj dhe një femër kosovarë/ të mitur. Të dyshuarit gjenden në arrati. Rasti është duke u hetuar”, thuhet ne raport./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Arrestohet një person në Suharekë për dhunimin e një të miture

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Suharekë për dhunimin e një të miture në nëntor të vitit të kaluar. Siç ka njoftuar Policia...

`Liria ka emër` organizon `Marsh për drejtësi` për ish-krerët e UÇK-së

Të dielën, më 2 prill, në Prishtinë, platforma “Liria ka emër”, organizon Marsh qytetar dhe solidarizues në mbështetje të luftës së drejt të UÇK-së...

Lajmet e Fundit