30.8 C
Prizren
E diel, 7 Gusht, 2022

Shehu: Do t’i realizoj të gjitha premtimet

2LDK –ja në Rahovec ka mbajtur dy tubime elektorale me banorët e fshatrave Fortesë dhe Nashpalle e Pataqan të Epërm .

Kryetari i Degës së LDK – së në Rahovec, Nahit Elshani, tha se mënyra e vetme për t i’a kthyer dinjitetin Komunës dhe për t’a larguar korrupsionin. Ai në këto tubime kërkojë nga banorët e këtyre fshatrave që të votojnë LDK-në dhe Fahredin Sheun për kryetar të Rahovecit.

Vetë kandidati Fardenin Shehu, premtoi se do të punojë që të realizojë të gjitha nevojat që kanë qytetarët e Rahovecit. “Do t’i realizojmë së bashku të gjitha kërkesat”, tha Shehu. /PrizrenPress.com/

 

 

Më Shumë

VIDEO | Berisha: Deliqi e ka vendin në Hagë, jo në krye të institucioneve

Ish-komandant i UÇK-së në Zonën e Vërrinit, në Brigadën 125, Zafir Berisha, në një intervistë për “Info Magazinën” në Klan Kosova, ka folur në...

Leeds i kërkon “zyrtarisht” Barcelona-s të paguajë për Raphinha-n

Raphinha ishte një nga afrimet e mëdha të Barcelona-s këtë merkato verore. Por, situata duket se nuk është kaq e lehtë sa duket. Anësori brazilian...

Lajmet e Fundit