14.8 C
Prizren
E martë, 27 Shtator, 2022

Shkelet për vdekje një fëmijë në Suharekë

Policia-crime sceneNjë fëmijë është shkelur për vdekje në komunikacion të Suharekës. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës në Prizren, Hazir Berisha tha se ngjarja tragjike ka ndodhur rreth orës 14;00. “Policia ende është në vendin e ngjarjes. Sapo t’i mbledhim të gjitha informacionet do t’ia dërgojmë edhe mediave”, tha Berisha për “PrizrenPress”.

Dëshmitarët okular tregojnë se fëmija është shkelur nga një kamion. Zëdhënësi Berisha tha ndërkaq se ende nuk dihet se kush e ka shkelur për vdekje fëmijën. “Policia ende është në vend të ngjarjes. Nuk mund ta dijë se a është shkelur nga makina apo kamioni”, tha Berisha./PrizrenPress.com/

Më Shumë

“Unë t’vras”/ Burri në Mamushë kërcënon me vdekje fqinjin e tij për shkak të parkingut të lokaleve

Mosmarrëveshjet mes qytetarëve të Kosovës lindin për arsye të ndryshme. Ato shpesh herë eskalojnë në ofendime, të shara e kërcënime në drejtim të njëri-tjetrit,...

Biden: Do të përgjigjemi shpejt nëse rusët aneksojnë territoret ukrainase

Shtetet e Bashkuara do të punojnë me aleatët dhe partnerët perëndimor për të ashpërsuar sanksionet kundër Rusisë nëse ajo anekson territore në Ukrainë. Kështu ka...

Lajmet e Fundit