-1.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Shkëlzeni dhe Armina nuk e fshehin më dashurinë e tyre

Shkelzeni dhe Armina-who1Janë ndoshta çifti më i përfolur në mediat rozë për dashurinë e tyre, Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani.

Për këtë histori dashurie ka filluar të përflitet që nga vera e vitit të kaluar, por Armina është mjatuar duke u shprehur vetëm “Jam e dashuruar” pa zbuluar personin që i kishte rrëmbyer zemrën.

Shkelzeni dhe Armina-whoDhe tashmë që divorci i Shkëlzenit nga ish-bashkëshortja është finalizuar ata nuk kanë pse ta mbajnë më sekret lidhjen dhe kanë realizuar një set fotografik për revistën “Who” me nëntitull “Shkëlzeni dhe Armina nuk e fshehin dashurinë e tyre”.

Më Shumë

Gjashtë vjet nga vdekja e shkrimtarit të madh Dritëro Agolli

Shkrimtari, poeti dhe politikani shqiptar Dritëro Agolli ka vdekur më 3 shkurt të 2017, në moshën 85-vjeçare. Agolli vuante prej kohësh nga një sëmundje në...

Rahoveci kompenson bujqit që pësuan nga vërshimet

Komuna e Rahovecit në bashkëpunim me Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural (MBPZhR) pritet t’i kompensojnë 243 bujq të cilët janë dëmtuar nga...

Lajmet e Fundit