3.8 C
Prizren
E enjte, 23 Mars, 2023

Shpenzon 30 mijë dollarë për t’u dukur si Kim Kardashian

Claire Leeson24-vjeçarja Claire Leeson është futur në borxhe, jo se nuk arrin të sigurojë nevojat e saj bazë për të jetuar, por për një synim mjaft të veçantë, të imitojë në maksimum yllin e “reality show”-t, Kim Kardashin.

Leeson është fiksuar pas Kardashian që prej vitit 2009 dhe që atëherë ka shpenzuar plot 30 mijë dollarë.

“Unë punoj, por nuk kam ndonjë pagë të mirë dhe fatkeqësisht jam në borxh të madh. Kur kam para dua të shlyej borxhet, por gjithmonë vendos për të bërë diçka të re për pamjen time që ajo të jetë sa më e afërt me atë të Kim”, ka thënë 24 vjeçarja.

Ja disa foto të cilat tregojnë nëse Claire Leeson ia ka arritur qëllimit.Claire Leeson1

Më Shumë

Vdiq aktori i “Star Wars” dhe “Harry Potter”

Industria e filmit është në zi për humbjen e aktorit të Star Wars dhe Harry Potter, Paul Grant, i cili ka vdekur tragjikisht në...

Vrasja mizore e 2016-ës në Suharekë, dëshmitarja mohon se me të ndjerin ka pasur raporte jo të mira

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të enjten, është dëgjuar dëshmitarja Nurije Ademi, e cila ka mohuar se me të ndjerin A.B kanë pasur raporte...

Drejtqëndrimi yt

Lajmet e Fundit