19.8 C
Prizren
E premte, 12 Prill, 2024

Shpenzon 30 mijë dollarë për t’u dukur si Kim Kardashian

Claire Leeson24-vjeçarja Claire Leeson është futur në borxhe, jo se nuk arrin të sigurojë nevojat e saj bazë për të jetuar, por për një synim mjaft të veçantë, të imitojë në maksimum yllin e “reality show”-t, Kim Kardashin.

Leeson është fiksuar pas Kardashian që prej vitit 2009 dhe që atëherë ka shpenzuar plot 30 mijë dollarë.

“Unë punoj, por nuk kam ndonjë pagë të mirë dhe fatkeqësisht jam në borxh të madh. Kur kam para dua të shlyej borxhet, por gjithmonë vendos për të bërë diçka të re për pamjen time që ajo të jetë sa më e afërt me atë të Kim”, ka thënë 24 vjeçarja.

Ja disa foto të cilat tregojnë nëse Claire Leeson ia ka arritur qëllimit.Claire Leeson1

Më Shumë

Publikoi foto me armë në TikTok, arrestohet i dyshuari në Rahovec

Një person është arrestuar në Rahovec pasi i njëjti kishte publikuar foto me armë zjarri në rrjetin social TikTok. Policia bën me dije se i...

Gjilani me fitore bindëse, Dukagjini merr një pikë në Malishevë

Gjilani ka shënuar fitore bindëse në kuadër të javës së 28-të në Superligën e Kosovës në futboll. Skuadra e drejtuar nga Gentijan Mezani e...

Lajmet e Fundit