18.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Shpërthen zjarri në QMF të Vlashnjes së Prizrenit

Në Qendrën Mjekësore Familjare në Vlashnjë të Prizrenit ka shpërthyer një zjarr.

Siç njofton policia nuk raportohet për të lënduar dhe zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarrin, që dyshohet të jetë shkaktuar nga energjia elektrike pas shpërthimit të një bojleri të ujit

Vlashnje, Prizren 08.05.2023 – 03:40. Është raportuar se brenda objektit në QMF-Vlashnje, Prizren ka shpërthyer një zjarr. Njësitë policore ka dal në vendngjarje dhe zjarrfikësit e kanë lokalizuar zjarrin që. Nuk raportohet për të lënduar.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Zgjedhjet në Turqi, Erdogan drejt fitores

Në Turqi është duke përfunduar numërimi i votave në balotazhin e zgjedhjeve presidenciale ku u ballafaquan presidenti i tanishëm, Recep Tayyip Erdogan dhe kandidati...

Modriqi pritet të largohet nga Reali

Luka Modriq raportohet se ia ka komunikuar Real Madridit dëshirën për t’u larguar nga klubi. Ky vendim tij thuhet se vjen pas ofertës që ka...

Lajmet e Fundit