22.8 C
Prizren
E hënë, 5 Qershor, 2023

Shqiptari qëllon me thikë një prostitutë

Policia italiane ka arrestuar ditën e djeshme më 6 maj, shqiptarin Robert Cerpja nën akuzën e veprimeve të dhunshme.

42-vjeçari akuzohet se në gusht të vitit 2013 ka qëlluar me sprajt djegës në fytyrë dhe disa herë me thikë një prostitutë bashkëatdhetare në qytetin e Xhenoas.

Direkt pas kësaj ngjarjeje Robert Cerpja u largua nga Italia dhe u kthye në Shqipëri.

Që atëherë 42-vjeçari ka qenë në kërkim.

Ai u arrestua ditën e djeshme nga karabinierët ndërsa ndërsa dilte nga hoteli i tij në Sampierdarena. /Oranews/

Më Shumë

Edona Kryeziu kërkon që AMF-ja në fshatin Xërxë të shndërrohet në QMF

Kuvendi Komunal i Rahovecit ka mbajtur sot seancë, në të cilën është debatuar për tema të ndryshme. Edona Kryeziu, asambliste e LDK-së në Rahovec, në...

24-vjeçari nga Rahoveci viktimë e fajdes, ‘shokët’ ia kërkojnë 60 mijë € pasi humbën 36 mijë eurot e investuara në kripto

Dukuria e fajdesë, që nënkupton huazimin e parave të cilat më pas duhet të kthehen me interes shumë të lartë, përveç që përbën vepër...

Lajmet e Fundit