4.8 C
Prizren
E diel, 27 Nëntor, 2022

Smajl Latifi, betohet sot

Kryetar i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi do të betohet sot në mbledhjen inauguruese të Kuvendit të Komunës së Rahovecit.

Ceremonia e inaugurimit fillon në orën 10-të.

Latifi në zgjedhje ka marrë gjithsej 10 mijë e 483 vota (50,67%).

Më Shumë

Liria shokon Dritën, e eliminon nga Kupa

Liria ka bërë befasinë e madhe në Kupën e Kosovës, duke eliminuar Dritën e Gjilanit. Liria e mposhti në udhëtim Dritën, me rezultat 1-2, në...

Shumica e kosovarëve, me gjendje të rëndë sociale

Dihet, të ardhurat e një familje dhe niveli i çmimeve të të gjitha produkteve dhe shërbimeve, e sidomos çmimet e produkteve elementare ushqimore dhe...

Lajmet e Fundit