0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Sot varroset Bujar Kryeziu

I riu, Bujar Kryeziu, i cili vdiq në një lokal të Prizrenit, varroset sot.

Sipas njoftimit të familjarëve, të ndjerit do t’i jepet lamtumira e fundit në orën 12:00.

38 vjeçari dyshohet të ketë humbur jetën si pasojë e atakut kardiak.

Më Shumë

Arrestohet i dyshuari për vjedhje në Planejë të Hasit

Është arrestuar i dyshuari për vjedhje në fshatin Planejë të Hasit. Ai është dërguar në mbajtje. “Është identifikuar dhe arrestuar një mashkull kosovar si i dyshuar...

Latifi: Në janarin e vitit 1990, forcat pushtuese serbe iu frikësuan lumit të madh të demonstruesve

Në 33 vjetorin e rënies së dëshmorëve Nesimi Elshani, Agron Fetahu, Halim Hoti dhe Hilmi Krasniqi, Komuna e Rahovecit ka organizuar homazhe pranë varrezave...

Lajmet e Fundit