0.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Mot i vranët dhe me riga të dobëta shiu

Në Kosovë sot  do ta mbajë mot kryesisht i vranët dhe me riga të dobëta shiu.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se grafiku në fushat termike do të shënojë vlera të larta të temperaturave,dukshëm mbi vlerat e mesatareve.

Temperatura minimale  gjatë ditës do të jetë shtatë gradë celsius, ndërsa ajo maksimale do të jetë 16 gradë celsius.

Më Shumë

Dita Ndërkombëtare e Arsimit, Totaj: Ndër prioritetet kryesore kemi zhvillimin e arsimit

Me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Arsimit, kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka përshëndetur mësimdhënësit dhe nxënësit për kontributin në ruajtjen e frymës akademike...

Cristiano Ronaldo fiton 450 mijë euro nga ndjekësit e rremë në Instagram

Sipas një studimi të ri, Cristiano Ronaldo, po fiton 450 mijë euro për postim në Instagram nga ndjekësit e rremë. Portugezi u largua nga Manchester...

Lajmet e Fundit