10.8 C
Prizren
E martë, 3 Tetor, 2023

Suharekë, e mitura dyshohet se ngacmua nga një person

Një e mitur ka raportuar tek organet e rendit se është ngacmuar nga i dyshuari.

Rasti ka ndodhur dje në Suharekë rreth orës 19:30.

Lidhur me rastin, i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt.

Policia po e heton si “ngacmim”

Një person humb jetën në vendin e tij të punës në Prizren

Një person ka  humbur jetën në vendin e tij të punës në Prizren. Viktima ka rënë nga lartësia në një objekt dhe i njëjti s’ka...

Kurti paralajmëron Vuçiqin: Lufta kundër terrorit sponzoruar nga Serbia vazhdon, do përfundojë doemos me fitoren e Kosovës

Kryeministri i vendit, Albin Kurti e ka paralajmëruar Serbinë e Aleksandar Vuçiqit se lufta e krimit dhe terrorit të sponzorizuar nga Beogradi zyrtar, do...

Lajmet e Fundit