22.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Sulmohen fizikisht dy meshkuj në Prizren nga persona të panjohur

Dy meshkuj kanë raportuar se janë kanosur dhe sulmuar fizikisht nga dy të dyshuar të panjohur, transmeton PrizrenPress.

Rasti ka ndodhur në rrugën e “Besim Shala” në Prizren të dielën në mbrëmje rreth orës 21:30.

Sipas raportit ditor të policisë, viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

“Dy viktimat meshkuj kosovarë kanë raportuar se jane kanosur dhe sulmuar fizikisht nga dy te dyshuar te panjohur. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raport.

Policia ka bërë të ditur se rasti është nën hetime./PrizrenPress.com

Më Shumë

Reforma Zgjedhore, Kryeziu:Projektligji i propozuar të mos procedohet tutje

Instituti Demokratik i Kosovës (KDI) mbajti konferencë për media ku u prezantuan vlerësimet lidhur me Reformën Zgjedhore, pas projektligjit të propozuar nga Komisioni Ad-Hoc....

Turqit festojnë fitoren e Erdoganit në zgjedhjet presidenciale – festë kishte edhe në Prizren

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan ka fituar zgjedhjet në Turqi, sipas Këshillit të Lartë Zgjedhor të vendit dhe të dhënave jozyrtare nga Agjencia shtetërore...

E kërkon MIlani

Lajmet e Fundit